Bochnia
ul. Wolnica 1
tel. 14 673 13 14

Oferowane zabiegi

W naszym salonie wykonujemy usługi strzyżenia i modelowania damskiego, męskiego oraz dzieci; usługi koloryzacji, trwałej, przedłużania włosów. Nasz profesjonalny personel do perfekcji opanował różne techniki upięć okolicznościowych, w ofercie znajdują się także innowacyjne metody pielęgnacji włosów.

Poniżej przedstawiamy opisy zabiegów specjalistycznych, które oferujemy w naszym Salonie.

Terapia do włosów True Keratin

Terapia do włosów True Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, True Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.

Na terapii True Keratin może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie.

Natychmiastowy rezultat to miękkość, połysk i wykwintność – i w przeciwieństwie do innych terapii chemicznych i relaksatorów, nadaje się do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie.

Stworzona w USA terapia True Keratin jest łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Co za tym idzie są łatwe w stylizacji.
REKONSTRUKCJA JOICO K-PAK

Rekonstrukcja Joico K-PAK to profesjonalny, 30 minutowy zabieg wykonywany tylko w salonach fryzjerskich.
Przeznaczony jest dla każdego typu włosów: głęboko oczyszcza strukturę włosa, przywraca optymalne nawilżenie, odbudowuje i wzmacnia zniszczone włosy, zwiększa jego blask, przedłuża trwałość koloru. Zabieg rekonstrukcji włosów polega na wprowadzeniu w głąb włosa QUADRAMINE COMPLEX , w najbardziej efektywny i skuteczny sposób. Składa się z 4 etapów.

1 etap zabiegu – oczyszcza włosy, otwiera łuski włosa i przygotowuje go tym samym na dogłębne przyjęcie Qadramine complex
2 etap zabiegu – wyrównuje porowatość włosa
3 etap zabiegu – to intensywna odbudowa i ochrona włosów. Podczas tego etapu, zostaje nałożony Rekonstruktor, który wnika głęboko aż do rdzenia włosa , silnie go regenerując.
4 etap zabiegu – polega na wygładzeniu ,nabłyszczeniu i poprawie elastyczności Twoich włosów.

Zmysłowy aromat kokosu i białego piżma otula włosy. Przekonaj się sama o korzyściach, jakie niesie za sobą zabieg rekonstrukcji włosów JOICO.
ZABIEG PIELĘGNACYJNY POPRZEZ FALE ULTRADŹWIĘKOWE

Ze względu na wysoką skuteczność i zaawansowaną technologię, urządzenie MicroMist jest wykorzystywane w celu zwiększenia skuteczności oferowanych przez nas zabiegów pielęgnacyjnych.

W celu uzyskania optymalnego efektu kuracji na włosach wykorzystano mgłę wodną wytworzoną przez fale ultradźwiękowe. Mikroskopijna mgła wodna jest niezastąpiona we wspomaganiu zabiegów,jakim poddawane są włosy w salonie fryzjerskim. Cząsteczki mgły są mniejsze i lżejsze dzięki temu mogą penetrować włos od naskórka aż do jego najgłębszej warstwy.

MicroMist wpycha produkt pielęgnacyjny do wnętrza włosa, tam gdzie jest najbardziej potrzebny,a po upływie nastawionego wcześniej czasu, następuje ochładzanie włosów i tym samym zamknięcie łuski włosa, produkt użyty do zabiegu zostaje „złapany w pułapkę”.
Zapewnia to silniejszy i trwalszy efekt.
PIELĘGNICA NA PODCZERWIEŃ

Zabieg regenerujący włosy oraz oraz przedłużający trwałość koloru z zastosowaniem nowoczesnego urządzenia tzw. PIELĘGNICY.

Działanie podczerwieni: Podczas stosowania podczerwieni na włosach,CIEPŁO wnika głęboko w strukturę włosów,ale NIE JEST EMITOWANE na powierzchnię włosa i nie przesusza ani nie niszczy łuski włosów.W trakcie zabiegu powstają w łodygach włosów nowe połączenia aminokwasów,a luki pomiędzy łuskami zostają zmniejszone. Promienie infrared (podczerwień) powodują lepsze wnikanie składników odżywczych znajdujących się w stosowanych ampułkach.

Dzięki ultradźwiękom woda i składniki aktywne kosmetyków mogą przenikać do kory włosa utrzymując jej naturalne nawilżenie, jednocześnie zamykając łuski włosów. Efekt zabiegu utrzymuje się przez miesiąc.
L’OREAL PROFESSIONNEL HOMME COVER - przeciwko przedwczesnemu siwienu włosów u mężczyzn

Siwienie jest powszechnym i dosyć krępującym problemem wśród mężczyzn.
Bardzo często proces siwienia włosów zaczyna się już w wieku dwudziestu kilku lat. Siwe pasma postarzają, dodają powagi i lat. Do niedawna koloryzacja w śród mężczyzn była czymś niecodziennym i mało popularnym-jednak od kilku lat mężczyźni na równi z kobietami poddają swoje włosy koloryzacji.

Jedynym z najbardziej popularnych zabiegów koloryzujących wśród mężczyzn jest L’OREAL PROFESSIONNEL HOMME COVER, zapewnia profesjonalną koloryzację i pokrycie siwych włosów zachowując przy tym naturalny odcień. Zabieg polega na nałożeniu żelu koloryzującego, który już w ciągu 5 minut wzmacnia naturalny kolor włosów oraz tuszuje do 50% siwych włosów.

Cała procedura trwa zaledwie 15 minut. Żel jest nakładany podczas mycia włosów, przez co koloryzacja jest bardzo dyskretna i skuteczna. Szeroki wybór kolorów pozwala na dobranie idealnego odcienia pasującego do naturalnego koloru włosów Klienta.

Zabieg polecany szczególnie dla mężczyzn, w celu zapobiegania przedwczesnemu siwieniu włosów.

EFEKTY:
- Wzmacnia naturalny kolor włosów, sprawia że włosy stają się błyszczące, lśniące, znika matowy odcień.
- Odrosty są nie widoczne, nie widać sztucznego efektu użycia farby, włosy nie są osłabione.
"Thermo Cut" - Jaguar

Thermocut-(strzyżenie na gorąco) - tego typu cięcie można wykonywać na włosach zdrowych,jak i zniszczonych-mokrycgch oraz suchych.
"Gorące nożyczki" powodują domknięcie łuski włosa, dzięki temu się nie rozdwajają. Dzięki takiemu strzyżeniu włos powraca do pierwotnego stanu, nie traci naturalnej wilgotności i substancji natłuszczajacych,ktòre chronia go przed czynnikami zewnetrznymi. Metoda Thermocut polecana jest wyłacznie osobom, które chcą zapuścić włosy oraz tym ktòrzy chca mieć zdrowe włosy.